מתי כדאי להזמין חברת ניקיון בתים?

כולנו רוצים לגור בבית נקי ומצוחצח, אך במציאות החיים של היום קשה למצוא את הזמן והכוח כדי להקפיד על ניקיון הבית או הדירה. לכן, הפתרון הוא לבחור חברת ניקיון בתים בכפר סבא המציעה שירותי ניקיון ללא עוזרות בית. 

ניקיון בתים בכפר סבא חשוב הן מהבחינה האסתטית והן מבחינת היגיינה ובריאות. חשוב להקפיד על ניקיון הבית, הדירה או המשרד, לרוב מנקים את הנכס באופן יסודי פעם בשבוע, אך יש גם מצבים בהם חייבים להזמין שירותי ניקיון בתים רק מחברה מקצועית ואמינה, למשל ניקיון בית בכפר סבא לאחר שיפוצים, הצפה, שריפה וכדומה.

ניקיון תקופתי בבית בכפר סבא

אחת לתקופה, בדרך כלל לפני החגים, כדאי להזמין שירותי ניקיון בתים בכפר סבא מחברה אמינה ומקומית. חברת ניקיון בתים בכפר סבא מציעה שירות ניקיון ברמה הגבוהה ביותר וללא פשרות, צוות המנקים של החברה מגיע עם כל הציוד והחומרים הנדרשים לקרצוף הבית ולהברקת המשטחים השונים. החברה מבצעת ניקיון יסודי בבית הכולל ניקוי תריסים וחלונות, ניקוי יסודי של חיפויי הקירות, קרצוף, חיטוי והברקת חדרי רחצה ושירותים כולל אמבטיה, כלים סניטריים, מקלחון, אסלות וכו’. כמו כן, החברה מציעה פוליש לרצפה, ליטוש משטחים, ניקוי שטיחים וריפודים, שטיפה בלחץ מים גבוה ועוד.

ניקיון בית או דירה בכפר סבא לפני מעבר

חברת ניקיון בתים מומלצת בכפר סבא מתמחה בניקיון בתים, דירות ומשרדים לפני מעבר ואכלוס, השירות כולל ניקיון יסודי בנכס כולל חיטוי והברקת כלים סניטריים, ניקוי ארונות, פוליש לרצפה, ניקוי חלונות ותריסים ועוד.

מומלץ לעשות פוליש לרצפה לפני המעבר לבית או למשרד החדש, אנחנו מתאימים את חומרי ומכונות הפוליש לסוג הרצפה ומבצעים גם ליטוש וחידוש מרצפות במחירים המשתלמים ביותר בארץ.

ניקיון בתים בכפר סבא לאחר שיפוץ

אם סיימתם לשפץ את הבית חשוב להזמין חברת ניקיון בתים בכפר סבא כדי לצחצח ולהבריק את הנכס. לאחר השיפוץ יש כתמים קשים להסרה ורק חברת ניקיון מקצועית מסוגלת לטפל בכתמים ללא נזקים, באמצעות שיטות חומרים איכותיים. השירות כולל שאיבת אבק, ניקוי ושטיפת חלונות ומסילות, ניקוי והברקת משטחים וכלים סניטריים, פוליש לרצפה ועוד.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *